22 403 46 65 biuro@liveconcert.pl

Od Straussa… do McCartneya!

ICE Kraków


Czas trwania: 120 min.

Parking: Dostępny

Bilet domowy: TakO wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowy koncert łączący gatunki i pokolenia! Przeprowadzimy Państwa przez świat najpiękniejszych arii operowych i operetkowych, aż do największych przebojów duetu McCartney/Lennon. Całość stanowić będzie zaskakujące połączenie muzyki klasycznej i rozrywkowej.

A to wszystko w wykonaniu wybitnych artystów! Na scenie wystąpią: wirtuoz skrzypiec – Vadim Brodski, solistka Opery Narodowej – Katarzyna Trylnik oraz znakomity europejski tenor – Adam Zdunikowski. Solistom towarzyszyć będzie Krakowska Akademicka Orkiestra Festiwalowa pod dyrekcją Rafała Jacka Delekty, który w 2020 r. obchodzi jubileusz 40-lecia pracy artystycznej!

Koncert w niezwykle błyskotliwy i elokwentny sposób poprowadzi dla Państwa Marek Zając.


Informujemy, że z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju i Europie koncert „Od Straussa do McCartneya” nie odbędzie się w ICE Kraków Congress Centre w planowanym terminie tj. 19.04.2020.

Ze względu na to, iż w najbliższym czasie nie będziemy w stanie wskazać nowej daty wydarzenia oraz mając na uwadze Państwa dobro zdecydowaliśmy, że wszystkie bilety podlegają zwrotowi. Prosimy w tej kwestii o kontakt z miejscem zakupu biletów. Każdy z punktów sprzedaży internetowej roześle drogą mailową komunikaty w tej sprawie – ze względu na dużą liczbę odwoływanych i przekładanych wydarzeń w ostatnich dniach prosimy o chwilę cierpliwości.

W przypadku ogłoszenia nowej daty koncertu sprzedaż biletów uruchomiona zostanie od nowa. Będziemy Państwa informować.

Terminy i bilety

  • Miasto: Kraków - ODWOŁANY
  • Miejsce: ICE Kraków Cogress Centre
  • Termin: 19/04/2020 18:00
  • Dołącz na FB