22 403 46 65 biuro@liveconcert.pl         

Krzysztof Cugowski z orkiestrą

Ustrzyki Dolne


Czas trwania: 100 min.

Parking: brak

Bilet domowy: NieO wydarzeniu

Krzysztof Cugowski to wybitny polski muzyk rockowy. Urodził się 30 maja 1950 roku w Lublinie i z tym miastem związał się na stałe. Od kilku lat jest oficjalnym Ambasadorem Lubelszczyzny. W 1969 roku z Krzysztofem Brozim i Januszem Pędziszem, założył zespół Budka Suflera. Charakterystyczny, mocny głos Krzysztofa Cugowskiego szybko został dostrzeżony.
W 1974 roku Budka Suflera nagrała swój pierwszy utwór, „Sen o dolinie” i przebojem wdarła się na radiowe listy i do świadomości słuchaczy.
Największym sukcesem komercyjnym zespołu była płyta „Nic nie boli, tak jak życie”, której sprzedaż przekroczyła milion egzemplarzy. Dzięki temu, w listopadzie 1999, zespół wystąpił w sali Carnegie Hall w Nowym Jorku. Od 2017 roku Krzysztof Cugowski niezmiennie występuje i nagrywa w towarzystwie Zespołu Mistrzów złożonym z wybitnych instrumentalistów: Jacek Królik (gitara), Cezary Konrad (perkusja), Robert Kubiszyn (gitara basowa), Tomasz Kałwak (instrumenty klawiszowe).

Zapraszamy na koncert Krzysztofa Cugowskiego i Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie pod dyrekcją Szymona Makowskiego pt. „W hołdzie Prymasowi Tysiąclecia” organizowany przez Stowarzyszenie Ośrodek Myśli Prymasa Tysiąclecia Kardynała Wyszyńskiego w Komańczy. Koncert odbędzie się 22 maja 2022 r. o godz. 18:00 w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych. Wstęp wolny – zaproszenia do odebrania przed koncertem.

Sponsorem koncertu jest Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

 

Terminy i bilety

  • Miasto: Ustrzyki Dolne
  • Miejsce: Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  • Termin: 22/05/2022 18:00
  • Dołącz na FB